February 21 2017 12:59:43
Navigace
Sociální sítě
Anketa
Co máte nejraději?

Čardáše
Čardáše
71% [5 Hlasy]

Slaďáky
Slaďáky
29% [2 Hlasy]

Funky
Funky
0% [0 Hlasy]

RnB
RnB
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 7
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 27.12.15
Reklama
Konopný shop
Hledáme správce našeho facebooku
Máš volný čas a chceš nám pomoct rozvíjet naše rádio? Zvládáš pravopis? Umíš s Facebookem? Ozvi se nám! Právě tebe hledáme...
Více informací o hrané skladbě
Vážení posluchači, od této chvíle je Vám naše rádio Romale EU zase o něco blíže. Na našem webu máte k dispozici informaci o skladbě která právě hraje v našem vysílání a taky se dozvíte pět posledních skladeb které hrálo Vaše Romale EU.
Oficiálně jsme spustili vysílání rádia Romale EU
Jak již nadpis napovídá včera úderem půlnoci oficiálně vzniklo romské rádio Romale EU. Co ještě přijde? V průběhu týdne se už bude jen plnit hudební archív dalšími písněmi. Samozřejmostí je romská hudba, povětšinou rychlejšího tempa. Čardášů máme opravdu v archívu hromady, své místo si ovšem najde i několik desítek parádních slaďáků.
Prostor pro Vaše ALBA - Diskuzní fórum
Umožnili jsme Vám přidávat Vaše nahrané alba ať už novější nebo staršího data do diskuzního fóra. Dejte o sobě vědět stovkám Romů z celé Evropy. Jediná věc která je proto třeba udělat je registrovat se na našich stránkách. S registrací se Vám otevře spousta nových možností a funkcí našeho webu.
Spustili jsme stránky s předstihem
Jak je psáno v nadpise, naše stránky byly spuštěny s předstihem o čtyři dny dříve. Na webu se dnem i nocí pracuje a vychytávají se všechny zbylé mouchy. Hlavní věc která z toho plyne, že již vy naší posluchači k nám zase máte o krůček blíže. Užívejte si nás. Romale EU, to je svět romské hudby!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Přehrávač
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-01-2017 05:55
Здравия ?юта в ва?и дачи! Считаю это б?дет одним из л?ч?их подарков в хозяйтве. Про Тепло?берегающая пленка

05-01-2017 03:20
poczta-kwiatowa-kr
akow.men
this is my plot check this out!

04-01-2017 12:29
300 Złotych Chwilówki. Do Spłaty 2000, Ale To Jeszcze Nie Koniec A słyszeli, słyszeli, takie cuś uratowało moją mamę, gdy wkładając blachę z plackiem do piekarnika elektrycznego (star

13-12-2016 11:34
I think this website should have a multi-language features so that people from outside the country can understand what is discussed in this website http://www.eka-sw.
..

21-11-2016 08:19
Louis Vuitton handbags Original Rolex Watches [url=http://www.wa
tchesreplicas.cn/]
1:1 Replica Breitling Watch

Top 27,729 návštěv Top